Aktuality

Novinky pro Vás

Naše novinky Nabízíme Vám povlaky na polštáře z umělé kůže různých barev, rozměry 45x40 cm. Také povlaky na polštář satén - 35x40 cm a 40x30cm. Dále dámské bundy balonové hedvábí / fleece, velikost 44-46.
Celý článek

HLEDÁME ŠVADLENU

Hledáme švadlenu pro naši "chráněnou" dílnu. Bližší informace v prodejně nebo na kontaktním telefonu.
Celý článek

Hledáme dobrovolníky

Hledáme dobrovolníky,kteří by byli ochotni pomoci s naším prodejním stánkem ve dnech 9.-18.prosince na akci Vánoční trhy na Brněnském výstavišti. Hlaste se prosím telefonicky, mailem či osobně na prodejně. Budeme vděční za každého, kdo nám věnuje svůj čas, byť jen pár hodin. Jednalo by se...
Celý článek

Nabízíme organizacím náhradní plnění

Vzhledem k tomu, že zaměstnáváme zejména osoby zdravotně postižené, nabízíme organizacím náhradní plnění dle zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti dle § 81.Svátky jsou sice svým způsobem daleko, ale i tam už si u nás můžete zamluvit případné požadované výrobky. Pokud u nás nenajdete to co hledáte,...
Celý článek

Platba kartou

Jako součást zkvalitňování služeb u nás můžete nově platit i kartou. Nemusíte se bát, že budete mít při nákupu nedostatek hotovosti.Těšíme se na vaši návštěvu :-)
Celý článek

NOVINKY II

Nakoukněte také do naší "Fotogalerie". Máme zde spoustu fotografií našeho sortimentu. Všechny výrobky jsou originály a ve většině případů pouze v řádu 1-2 kusů. Žádná sériová výroba !
Celý článek

NOVINKY

Máme pro Vás připravenou spoustu novinek, přijďte se za námi podívat do našeho obchůdku na Veveří 73. Zveme všechny nové, ale i stávající zákazníky. Děkujeme, že se k nám rádi vracíte !
Celý článek

Hanasen z.s.

Veveří 73
Brno - střed
60200

Po-Pá 9:00 - 18:00
+420 731 274 130

Možnost platby v hotovosti i kartou.
obchod@hanasen.cz
Vytvořeno službou Webnode