Aktuality

V době od 28. 7. do 5. 8. 2022 máme dovolenou, naše prodejna tedy zůstane uzavřená, naši nabídku si však stále budete moci prohlédnout na https://eshop.hanasen.cz/, kde si zboží také budete moci zakoupit, k jeho expedici však nedojde dříve než po skončení dovolené.

V době Vánočních svátků budeme mít 23. 12. otevřeno ve zkrácené době od 9:00 do 16:00 a poté od 24. 12. až do 9. 1. 2022 zavřeno.

Pokud nemáte ubrus na štědrovečerní tabuli, ale i pokud máte, ale chtěli byste změnu, přijďte se podívat k nám do prodejny nebo na e-shop na zbrusu novou várku vánočních ubrusů všech velikostí i vzorů. Můžete se u nás také začít poohlížet po vánočních dárcích, například osmidílné dárkové sadě.

Vánoce se kvapem blíží a pokud chcete někoho ze svých blízkých obdarovat medvědem od paní Barákové, přijďte si příští týden vybrat, budeme mít nové medvědy. A pokud si nevyberete z medvědů, určitě si vyberete něco z našich speciálních Vánočních sad nebo z celé naší nabídky. Vybírat můžete také na https://e-shop-hanasen.webnode.cz/vanocni-zbozi/.

Přijďte si k nám vybrat letní oblečení pro Vaše malé ratolesti na prodejnu, kde Vám rádi poradíme s výběrem. Máme oblečení i pro odrostlejší děti. Nebo můžete navštívit náš e-shop https://bit.ly/eshopHanasen. Těšíme se na Vás.