Služby

V rámci naší činnosti Vám nabízíme následující služby:

Opravy a úpravy oděvů

Opravy provádíme v plném rozsahu. Od zkrácení délek, přes výměny zipů, až po složitější úpravy a opravy. V současné době zajišťujeme tyto služby dodavatelsky. Příjem věcí do opravy provádí školený personál, který spolu s Vámi posoudí možnost opravy dle Vašich požadavků, případně navrhne jiný přijatelnější způsob. Způsob opravy volíme vždy s ohledem na Vaše požadavky, ale současně i s ohledem na možnosti provedení a cenu opravy. Ceny oprav najdete v sekci Ceník. Ceny v něm uvedené platí od 27.7.2015

Upozorňujeme, že oděvy přijímáme pouze čisté. Budeme se vždy snažit Vám vyjít vstříc, nicméně si vyhrazujeme právo odmítnout Vaši zakázku v případě, že nebude v našich silách a možnostech naplnit Vaše představy o způsobu a ceně služby.

Zakázkové šití textilií pro domácnosti

Na Vaše přání Vám zhotovíme záclony, závěsy, polštáře a jiné dekorace do Vašich domácností, ušijeme povlečení a ubrusy pro Váš penzion nebo restauraci. Šijeme z přineseného materiálu, ale jsme schopni materiál v požadované kvalitě a provedení zajistit. Pokud budete mít zájem nebo si nebudete jisti, můžeme zakázku také zaměřit přímo u Vás doma. Stejně tak  nabízíme možnost ušité záclony a závěsy u Vás doma instalovat.

Ceny zakázkového šití najdete v sekci Ceník. Ceny v něm uvedené platí od 27.7.2015

 

Zakázkové pletení a háčkování

V současné době jsou ručně pletené a háčkované oděvy a doplňky opět v oblibě. Pokud se Vám líbí svetr nebo jiný zajímavý kousek v časopise, stačí, když s tímto obrázkem za námi dojdete. Možnost vyhotovení zkonzultujeme s našimi pletařkami, zjistíme jaké množství materiálu bude potřeba, možný termín dodání a tyto informace Vám předáme. Pokud budete souhlasit, domluvíme se, zda materiál zajistíte vy nebo my a již se můžete těšit na krásný originální kousek ve vašem šatníku nebo v šatníku Vašich dětí.

 

Označení pracovních oděvů logem

Abyste mohli pracovní oděvy Vašich zaměstnanců uplatnit jako náklad dle zákona o daních z příjmů, musí být tyto opatřeny logem firmy. Nejčastěji se loga vyšívají. my Vám nabízíme originální značení pomocí speciálních barev, které jsou v konečné úpravě stálé jak barevně, tak i v provedení. Na rozdíl od výšivek u nich nedochází k třepení nebo vytrhávání. Stačí, když nám dodáte logo firmy v požadované velikosti a domluvíme barvu a "sytost" označení. My si vyhotovíme šablonu Vašeho loga, naneseme základní vrstvu barvy a dále nanášíme ručně štětečkem další vrstvy až do požadované "sytosti". Po zaschnutí se logo zažehlí a výsledkem je originální semišový vzhled, odolný vůči otěru, bezproblémový na běžnou údržbu. jediné, co je potřeba respektovat, je žehlení z rubu. Takto označené oděvy se ale nehodí tam, kde je potřeba je vyvářet, např. ve zdravotnictví.

Ceny jsou vždy stanoveny individuálně podle velikosti a požadované "sytosti" označení.

 

Poradenství

Hlavním účelem našeho spolku je pomoc a podpora handicapovaných, seniorům a lidí dlouhodobě v evidenci úřadu práce. Chceme pomáhat hlavně těm, kterým se nedaří sehnat práci z důvodu handicapu, věku nebo kombinace obojího. Svěřte se nám s jakýmkoliv dotazem z oblasti zaměstnání, podnikání, založení živnosti, pracovně-právních nebo daňových otázek, apod. Máme dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru personlistiky a pracovního práva, živnostenského podnikání a účetnictví. Pokud Váš problém nebudeme schopni vyřešit, poradíme Vám na koho se obrátit, případně domluvíme schůzku s odborníkem.

 

 

 

Hanasen z.s.

Veveří 73
Brno - střed
60200

Po-Pá 9:00 - 18:00
+420 731 274 130

Možnost platby v hotovosti i kartou.
obchod@hanasen.cz
Vytvořeno službou Webnode