Jak nám můžete pomoci?

Můžete nás podpořit jak finančně, tak i materiálně. Finanční dar můžete buď předat na provozovně, nebo jej zaslat přímo na účet 2300821395/2010.

Máte chuť pomáhat? Staňte se jedním z našich dobrovolníků! Pomáhat můžete ve více formách, neustále hledáme lektory výtvarných a odborných kurzů a přednášek. Potřebujeme pomoc při prodeji na trzích a prodejních akcích, ale i v běžných každodenních činnostech v naší provozovně. Dveře dokořán budou mít všichni, kteří nám pomohou s vypracováním projektů. Budeme vděčni za nové nápady, podněty i za kontakty, které nám předáte.

Zastavte se za námi v našem obchodě, napište nám na mail : obchod@hanasen.cz nebo zavolejte na tel. 731274130

Pokud jste časově zaneprázdněni a přesto chcete pomáhat naší organizaci, můžete nás podpořit finančním příspěvkem nebo věcným darem, jehož výše nebo hodnota je pouze na Vašem uvážení. Finanční dar můžete předat přímo na prodejně nebo zaslat bezhotovostním převodem na náš účet číslo:

2300821395 / 2010

do poznámky prosím uveďte Vaše jméno a slovo: dar. Pokud budete chtít vystavit darovací smlouvu a potvrzení o přijetí daru, prosím uveďte i Vaši adresu, případně nás kontaktujte na tel. +420 724 039 492.

Pokud nám budete chtít pomoci věcným darem, prosím kontaktujte nás. Vážíme si jakékoliv pomoci, nicméně jsou věci, které potřebujeme v daný okamžik přednostně. Na této stránce v odstavci POTŘEBUJEME, najdete seznam toho, co nám chybí právě teď.

Budeme vděční i za různý materiál. Zbytky látek, pletacích přízí, bavlnek, různé galanterie, papíru, kartonu apod. Prosíme, nabídněte nám podobný materiál, který lze ještě zpracovat.

POTŘEBUJEME:

průmyslový šicí stroj Big Shot a příslušenství k němu